Ceļošana ar lidmašīnu – triki kā lētāk atrast aviobiļetes un citi padomi 2.daļa

Pirms neilga laika publicējām rakstu ar padomiem un ieteikumiem, kā plānot efektīvu, ērtu un patīkamu ceļojumu. Iepriekšējā rakstā pieminējām tādas svarīgas lietas kā caurspīdīgos maisiņus šķidrumu un kosmētikas uzglabāšanai, kā sasaldējot šķidrumus, efektīvāk tos pārvadāt, kāda veida uzkodas visvieglāk uzglabāt un sarūpēt, ja gaidāma ilga gaidīšana lidostā, kā arī par to, kā patīkamāk pārlaist nakti lidostā.

Tā kā iepriekšējais raksts radīja lielu interesi, jo galu galā ceļojumu sezona ir sākusies un cilvēki cenšas atrast savus šīs vasaras galapunktus, mēs izveidojām raksta 2.daļu, kurā turpināsim stāstīt par lietām un sniegt jums padomus lētākai un ērtākai ceļošanai. Tad nu, aiziet!

Atrodiet bezmaksas piedāvājumus

Varbūt jūs neticēsiet, bet jā – mūsdienās, it īpaši lidostās, ir atrodamas arī bezmaksas lietas un piedāvājumi. Tikai jāprot tos prasmīgi atrast un pamanīt. Piemēram, ja lidojums iekrīt tieši jūsu dzimšanas dienā, vai jūs dodaties ar savu otru pusīti medusmēneša ceļojumā, nevajag kautrēties un pajautāt lidostas personalam, vai jums nepienākas kādi bonusi. Info centrs vai aviosabiedrības stends, ar kuru jūs lidojat, būs īstās vietas, kur interesāties un ziņot par šādu informāciju. Un jūs nekad nevariet zināt, kāda veiksme un pārsteigumi jums uzsmaidīs.

Ja jums ir liekas drēbes – velciet tās mugurā

Šo mazo, taču svarīgo knifiņu, ir atklājuši neviens vien ceļotājs. Ieteikums pavisam vienkāršs – visu, kas neielien jūsu bagāžā, velciet mugurā. Viens, divi vai pieci krekli – vienalga, velciet tos mugurā un ietaupiet naudu, kuru būtu izdevuši par lielo bagāžu. Maksāt par papildus svaru turpat lidostā, sanāks ļoti, ļoti dārgi. Kas galu galā ir labāk – pāris minūtes staigāt pa lidostu ar vairākiem apģērba gabaliem, izskatoties pēc klauna, nekā tērēt līdz pat 60.00 euro par pāris ekstra apģērba gabaliem. Un pozitīvā lieta – pēc drošības kontroles, visus uzvilktos apģērba gabalus iespējams novilkt nost turpat lidostas tualetē.

Saglabājiet viesnīcā saņemtos tualetes un dušas piederumus

Piekritīsiet – mazās ziepes un šampūnu pudeles, kas bieži atrodamas viesnīcu numuriņos, ir ļoti parocīgas, dodoties tālāka ceļojumā. Tie aizņem maz vietas un ejot drošības pārbaudes, nebūs jāuztraucas par to, vai ķermeņa piederumi nepārsniegs atļaujamo daudzumu.

Kvalitatīva un izturīga portatīvā datora soma

Kā jau zināms, drošības kontrole portatīvos datorus pārbauda atsevišķi. Tāpēc arī kvalitatīva un ērta datora soma ir “must have” lieta jūsu ceļojuma somā. Ja nepieciešams lidot caur vairākām lidostām, vairākas reizes raķņāties pa mugursomu un meklēt datoru, tad vilkt to ārā, nebūs pārāk ērti. Vēl jo vairāk – šādi jūs ietaupīsiet tik ļoti dārgo un vērtīgo laiku.

Secinājumi

Cerams, ka arī šis raksts jums būs noderīgs. Protams, nekad nevar zināt, kas jūs sagaidīs lidostā un paša ceļojuma laikā, taču, lai rastos mazākas galvassāpes un pašam būtu ērtāka ceļošana, ir būtiski ievērot visus augstāk minētos knifiņus un ieteikumus. Tad arī ceļojums izvērtīsies patīkams un stundām ilgā nīkšana lidostās – kā viens liels piedzīvojums.