Ko neiegādāties lielveikalu veikaliņos

Lielveikali ir pilni ar dažādām precēm., tomēr ne visas žvadzētu iegādāties tieši tur, kur pārsvarā pārdod pārtikas produktus kopā ar citiem produktiem. Zemāk varat apskatīt vēl vairākus produktus, ko ir labāk neiegādāties tur.

Kaltēti makaronu izstrādājumi

Lai gan žāvētu makaronu produktu pirkšana veikaliņos nevienu nebankrotēs, ir labākas vietas, lai iegūtu labākas atlaides makaronu izstrādājumiem. Jums ir jāņem arī vērā visus kuponus un piedāvājumus, ko bieži piedāvā citos veikalos, piemēram, Maxima, risotto un Elvi.

Garšvielas

Pērkot jūsu garšvielas lielapjomā ietaupīs naudu, ja jūs varat izdomāt, kā izmantot tās mazāk nekā gadu. Garšvielas laika gaitā zaudē savu garšu, un jo ilgāk jūs ļausiet tām atrasties traukos uz garšvielu plaukta, jo vairāk garšas tās zaudēs.

Puķes

Kad jums ir nepieciešams ziedu pušķis, dodieties uz puķu tirdziņu. Vairumtirdzniecības lielveikalā ziedi var maksāt līdz pat 30 eiro, Tirdziņā būs grūti atrast ziedu pušķi vairāk nekā 20 eiro apmērā, un jums nebūs jāziedo kvalitāte, lai ietaupītu naudu.

Mazgāšanas līdzeklis

Pat ja tas nevar palikt “slikts” kā piemēram piens, veļas mazgāšanas līdzeklim ir derīguma termiņš. Pēc atvēršanas mazgāšanas līdzeklis pilnībā jāizmanto sešu mēnešu laikā, vai arī tas sāk zaudēt efektivitāti. Ja vien jūs nemazgājat veļu katru dienu vai gadās, ka jums ir sevišķi netīrīga ģimene, pērkot apjomīgu mazgāšanas līdzekļa iepakojumu, jūs beigās pārmaksāsiet.

DVD diski

Ja kāda iemesla dēļ jūs joprojām pērkat DVD, strijken tad izvairieties tos pirkt lielveikala veikaliņos. Pārsteidzoši, ka Amazon tos pārspēj attiecībā uz DVD cenām.

Sauļošanās krēms

Lai gan ne visiem zīmoliem ir derīguma termiņi, kas uzdrukāti uz pudeles, sauļošanās līdzekļi ir paredzēti kalpot tikai apmēram trīs gadus, un pēc tam tās spēja aizsargāt jūs no saules UV stariem ir diezgan neeksistējoša. Parasti tas nav problēma, izmantojot vienu pudelīti sauļošanās pirms tā derīguma termiņa beigām, bet ir cits stāsts, kad jūs iegādājaties sešus iepakojumus veikalā un ir nepieciešams to pabeigt tikai dažos gados.

Apģērbi

Vai esat kādreiz domājuši, kā veikali kā Rimi, Maxima, Mego u.c. spēj pārdot apģērbu tik lēti? Tas ir galvenokārt pateicoties tam, ka apģērbi, piemēram, džemperi ir izgatavoti no lētiem un nepatīkamiem materiāliem, kas atdalās gandrīz tikpat vienkārši, kā tie ir salikti kopā. Kaut arī apģērbu izvēle ir izmaksu ziņā draudzīga, ir gandrīz garantēts, ka dažu mēnešu laikā būs jāaizstāj jūsu taupīgie atradumi.

Losjoni

Vēlreiz, izmantot kuponus – nevis iepērkoties noliktavu veikalos – ir svarīgi, lai ietaupītu naudu par iecienītākajiem losjonu zīmoliem. Ja jūs gaidīsiet pareizos kuponus un pareizo izpārdošanu, jūs viegli varēsiet iegūt tos pašus ķermeņa losjonus, kas tiek piedāvāti veikalos par pusi cenu no citiem mazumtirgotājiem.

Televizori

Lai gan dažreiz televizoru cenas ir nedaudz zemākas, šie 15 vai 20 eiro ietaupījumi patiesībā neko daudz nenozīmē. Turklāt, ja jūs gaidīsiet, līdz TV cenas ir zemākās (piemēram, brīvdienu laikā un gada beigās), tad citiem mazumtirgotājiem, piemēram, Best Buy un Target, ir iespējams iegūt daudz labākus piedāvājumus. Tikai ņemiet vērā piegādes izmaksas. Labs risinājums tam ir apvienot vairāku cilvēku pirkumus vienā pasūtījumā.

Ja jums ir laiks, tad ir vērts padomāt par dažādu produktu pirkšanu atsevišķos veikalos, nevis vienā lielveikalā, jo vienmēr ir iespējams atrast dažādus piedāvājumus, kā arī labāku kvalitāti lietām uz kurām nevajadzētu īpaši taupīt.