Padomi, kā pavadīt vasaru aktīvi un iepirkties gudri

Pat ja jums ir ļoti ierobežots budžets, tas nenozīmē, ka jums ir viss jāpalaiž garām vasarā un jūs neko nevar izbaudīt. Ir iespējams atrast dažādus veidus, kas var palīdzēt samazināt izmaksas un vienlaikus iegūt nepieciešamo atpūtu.

Rezervējiet lidojumu nedēļas vidū

Nedēļas nogales ir vispopulārākais laiks, kad cilvēki dažādās valstīs lido. Izvēlieties datumu nedēļas vidū, kad lidmašīnas nav tik pilnas, un jūs redzēsiet ievērojamu ietaupījumu par jebkuru lidojumu. Tas attiecas uz jebkuru aviokompāniju.

Rezervējiet iepriekš

Gaidot līdz pēdējai minūtei, lai ieplānotu lidojumu, var būt dārga kļūda. Saskaņā ar CheapAir 2017. gada ikgadējo aviobiļešu pētījumu, ceļotājiem jārezervē vismaz 54 dienas iepriekš, lai iegūtu labākos piedāvājumus iekšzemes lidojumiem Amerikā. Tas nozīmē, ka Latvijā šis laiks varētu būt vēl ilgāks, ņemot vērā, ka ir tikai viens iekšzemes reiss, savukārt ārzemju lidojumi ir pieprasīti dažādu cilvēku vidū jebkurā gadalaikā, piemēram, Brisele kā darbavieta dažādas jomas pārstāvjiem skjegg.

Izvairieties no tūristu slazdiem

Tūristu karstie punkti ir plaši izplatīti ar cenu pieaugumu. Izvēlieties mazāk populāru lidojumu maršrutu, un atklāsiet pavisam savādāku atpūtu, vienlaikus ietaupot naudu. Praktiski jebkurā vietā ir iespējams atrast kaut ko interesantu, līdz ar to nav jāuztraucas, ja jūs neiegādājāties laicīgi lidmašīnas biļeti uz Tenerifi. Noteikt ir neskaitāmas citas salas, kas ir vienlīdz interesantas. Vai esat bijis Maltā? Bieži vien ceļojums uz turieni ir krietni lētāks, savukārt klimats ir tik silts, ka ir iespējams peldēties pat gada izskaņā.

Palieciet kopā ar draugiem vai ģimeni

Ceļojiet, paliekot kopā ar draugiem vai ģimeni, nevis rezervējiet viesnīcas istabu. Iespējams, viņi būs vairāk nekā priecīgi uzņemt jūs uz dažām dienām, un nauda, ko ietaupāt maksai par izmitināšanu, varat novirzīt uz grupu aktivitātēm, lai parādītu viņiem, cik daudz jūs novērtējat viņu viesmīlību. Jūs varat arī viņiem nopirkt kādu mazu nieku, kas viņiem liks justies novērtētiem.

Meklējiet atlaides atrakciju parkiem

Daudzi atrakciju parki piedāvā atlaides valsts iedzīvotājiem, studentiem, pensionāriem, militārpersonām un cilvēkiem, kuri pērk vairāku dienu vai sezonas caurlaides. Tas ir vienkāršs veids, kā ietaupīt 20-30 eiro no biļetes cenas. Tikai izvairieties no papildus maksām, piemēram, par stāvvietām, dzērieniem u.c., kas var būt ļoti sadārdzināti, jo atrakciju parki iegulda lielu naudu, lai uzturētu savu funkcionalitāti un vienlaikus vēlas pēc iespējas ātrāk atgūt ieguldīto naudu. Ja jums ir bērni, var būt grūtāk tos atturēt no kārdinājuma kaut ko iegādāties vai spēlēt spēles, kur ir iespējams kaut ko vinnēt.

Ierobežojiet maltītes ārpus mājas

Doties ēst ārpus mājas vienmēr ir jautri, bet pārāk daudz restorānu braucienu var apgrūtināt jūsu bankas kontu. Ierobežojiet savu iešanu iegādāties ēdienus un dzērienus ārpus mājas vienreiz nedēļā un meklējiet vietas ar piedāvājumiem. Un, kad vien iespējams, mēģiniet pagatavot veselīgu pārtiku. Jūs varat veikalā nopirkt labas kvalitātes augļus un dārzeņus, kas ir pieejami plašā klāstā. Pārējais ir atkarīgs no jūsu paša iniciatīva skaut ko pagatavot sev luftfuktighet.

Izvēlieties lētu vasaras nometni

Jūs varat atrast lētu vasaras nometni, ja jūs nedaudz piepūlaties. Agrīnās pierakstīšanās parasti ir ar atlaidi, līdz ar to šāds pirkums neradīs lielu robu budžetā, kā arī sniegs prieku tiem, kas izmantos šo iespēju. Bērniem katru vasaru tiek piedāvāts sevišķi plašs nometņu skaits, līdz ar to katrs vecāks var būt drošs, ka būs iespējams iegādāties kaut ko, kas patīk un nemaksā daudz.